O aplikacji

Jesteś głodny? Nie lubisz stać w kolejkach? Zamawiaj mobilnie i przychodź na gotowe. Aplikacja Click&Eat pozwala na zdalne zamawianie w restauracjach znajdujących się w Alei Smaków w Galerii Mokotów. Jest ona dostępna do pobrania zarówno na platformie Google Play jak i w AppStore.

Po pobraniu aplikacji i krótkiej rejestracji, masz możliwość wyboru restauracji i menu restauracji. W kilku prostych krokach kompletujesz całe zamówienie. Płacisz online w telefonie. Po złożeniu zamówienia, otrzymasz informację o przewidywanym czasie jego realizacji. Przychodzisz o wskazanej godzinie „na gotowe” i możesz odebrać zamówienie podając swoje imię i numer zamówienia.

Dzięki Click&Eat można wysłać swoje zamówienie w aplikacji, zapłacić mobilnie i przyjść na gotowe. Szybko, bezpiecznie i bez stania w kolejce. Po prostu przychodzisz na gotowe!

Czy to bezpieczne?

Transakcje w Cick&Eat są realizowane przez system PayPal lub PayU, w zależności od wybranej formy transakcji. W każdym przypadku objęte są one najwyższymi wymogami w zakresie zachowania bezpieczeństwa i poufności danych i serwis Click&Eat nie ma bezpośredniego dostępu do danych finansowych swoich użytkowników, gdyż są one rozliczane przez PayPal lub PayU.